Twistage Integration (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: Path
sq: Pozicioni

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Profile
sq: Profili
