Twistage Integration (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Path
sr: Путања

en: Block
sr: Блок

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Order
sr: Редослед
