Twistage Integration (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Separate tags with commas
ug: خەتكۈشلەرنى پەش بىلەن ئايرىڭ
