Twistage Integration (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Path
ar: المسار

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Order
ar: الترتيب

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Page settings
ar: إعدادات الصفحة
