Twistage Integration (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Password
da: Adgangskode

en: Name
da: Navn

en: Path
da: Sti

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Site name
da: Sitets navn

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Order
da: Rækkefølge

en: Create profile
da: Opret Profil

en: Profile name
da: Profilnavn

en: Profile
da: Profil

en: Page settings
da: Sideindstillinger

en: Profile settings
da: Profilindstillinger

en: Publishing settings
da: Indstillinger for udgivelse
