Twistage Integration (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Order
el: Σειρά

en: Create profile
el: Δημιουργία προφίλ

en: Profile name
el: Όνομα προφίλ

en: Profile
el: Προφίλ

en: Page settings
el: Ρυθμίσεις σελίδας
