Twistage Integration (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Password
fr: Mot de passe

en: Name
fr: Nom

en: Path
fr: Chemin

en: Block
fr: Bloc

en: Site name
fr: Nom du site

en: Global settings
fr: Paramètres globaux

en: Video Upload
fr: Transfert vidéo

en: Order
fr: Ordre

en: Create profile
fr: Créer le profil

en: Profile name
fr: Nom du profil

en: Profile
fr: Profil

en: Page header
fr: En-tête de page

en: Page footer
fr: Pied de page

en: YouTube username
fr: Nom d'utilisateur YouTube

en: Player settings
fr: Paramètres du lecteur

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Page settings
fr: Paramètres de la page

en: Profile settings
fr: Paramètres du profil

en: Video Description
fr: Description de la vidéo

en: YouTube password
fr: Mot de passe YouTube
