Twistage Integration (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: Path
gu: પાથ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ
