Twistage Integration (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Path
he: מיקום

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Site name
he: שם האתר

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Order
he: סידור

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Page settings
he: הגדרות דף
