Twistage Integration (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Type
hi: प्रकार

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Name
hi: नाम

en: Path
hi: मार्ग

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Site name
hi: साइट नाम

en: Global settings
hi: वैश्विक सेटिंग्स

en: Order
hi: क्रम

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: Video Title
hi: वीडियो शीषर्क

en: Video Description
hi: वीडियो विवरण

en: Video Tags
hi: वीडियो टैग
