Twistage Integration (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: Path
hu: Útvonal

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Video Upload
hu: Videó feltöltés

en: Order
hu: Rendelés

en: Create profile
hu: Profil létrehozása

en: Profile name
hu: Profilnév

en: Profile
hu: Profil

en: Page header
hu: Oldalfejléc

en: Page footer
hu: Oldal lábléc

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Page settings
hu: Oldalbeállítások

en: Profile settings
hu: Profil beállításai
