Twistage Integration (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: Path
mr: रस्ता

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Site name
mr: साइट चा नाव
