Twistage Integration (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: Path
oc: Camin

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Site name
oc: Nom del site

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: Order
oc: Òrdre

en: Profile
oc: Perfil

en: Page settings
oc: Paramètres de la pagina
