Twistage Integration (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Type
ru: Тип

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Password
ru: Пароль

en: Name
ru: Название

en: Path
ru: Путь

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Site name
ru: Название сайта

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Order
ru: Порядок

en: Create profile
ru: Создать профиль

en: Profile name
ru: Имя профиля

en: Profile
ru: Профиль

en: Page header
ru: Шапка страницы

en: Page footer
ru: Подвал страницы

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Page settings
ru: Настройки страницы

en: Profile settings
ru: Настройки профиля

en: Video Title
ru: Название видео

en: YouTube settings
ru: Настройки YouTube

en: Video Description
ru: Описание видео
