Twistage Integration (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Path
sk: Cesta

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Order
sk: Poradie

en: Create profile
sk: Vytvoriť profil

en: Profile name
sk: Meno profilu

en: Profile
sk: Profil

en: Page header
sk: Hlavička

en: Page footer
sk: Päta

en: Page settings
sk: Nastavenia stránky

en: Company ID
sk: ID spoločnosti
