Twistage Integration (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: Path
sv: Sökväg

en: Page
sv: Sida

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Order
sv: Ordning

en: Create profile
sv: Skapa profil

en: Profile name
sv: Namn på profil

en: Profile
sv: Profil

en: Page header
sv: Sidhuvud

en: Page footer
sv: Sidfot

en: Page settings
sv: Inställningar för sida

en: Profile settings
sv: Inställningar för profil
