Twistage Integration (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Type
tr: Tip

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: Path
tr: Yol

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Site name
tr: Site adı

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Order
tr: Sıralama

en: Create profile
tr: Profil oluştur

en: Profile name
tr: Profil adı

en: Profile
tr: Profil

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Page settings
tr: Sayfa ayarları
