Twistage Integration (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Type
uk: Тип

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Password
uk: Пароль

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Path
uk: Шлях

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Order
uk: Послідовність

en: Create profile
uk: Створити профіль

en: Profile name
uk: Назва профілю

en: Profile
uk: Профіль

en: Page header
uk: Верхній колонтитул сторінки

en: Page footer
uk: Нижній колонтитул сторінки

en: Player settings
uk: Параметри програвача

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Page settings
uk: Налаштування сторінки

en: Profile settings
uk: Параметри профілю

en: Company ID
uk: Ідентифікатор фірми

en: Video title
uk: Заголовок відео

en: Video ID
uk: Ідентифікатор відео

en: YouTube settings
uk: Налаштування YouTube

en: Video Description
uk: Опис відео

en: Separate tags with commas
uk: Розділяйте теґи комами
