Twitter (7.x-3.0-beta1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: error
bg: грешка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Post
bg: Публикация

en: Never
bg: Никога

en: Location
bg: Местоположение

en: Message text
bg: Текст на съобщението

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Source
bg: Източник

en: Account
bg: Акаунт

en: Cannot use %author token in this context.
bg: Не може да използвате признака %author в този контекст.
