Twitter (7.x-3.0-beta2) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Private
kk: Жеке

en: Description
kk: Сипаттама

en: error
kk: Қате

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Message
kk: Хабарлама

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Post
kk: Жазба

en: Never
kk: Ешқашан

en: Location
kk: Орналасуы

en: Full name
kk: Толық аты

en: Last refresh
kk: Сонғы жанарталуы

en: Created time
kk: Құрылғанның уақыты

en: Account
kk: Есеп

en: Twitter
kk: Твиттер

en: Cannot use %author token in this context.
kk: Бұл мәтінде %author белгісі қолдаңбайды

en: twitter
kk: твиттер

en: Add account
kk: Есепті қосу
