Twitter (7.x-3.0) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Private
kn: ಖಾಸಗಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Post
kn: ಬರಹ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Full name
kn: ಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Account
kn: ಖಾತೆ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
