Twitter (7.x-3.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника
