Twitter (7.x-3.1) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Private
pl: Prywatne

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Post
pl: Wpis

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Never
pl: Nigdy

en: Sender
pl: Nadawca

en: Location
pl: Położenie

en: Message text
pl: Tekst wiadomości

en: Callback URL
pl: Zwrotny adres URL

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Source
pl: Źródło

en: Account
pl: Konto

en: Twitter settings
pl: Ustawienia Twittera

en: Delete old statuses
pl: Usuń stare statusy

en: OAuth Settings
pl: Ustawienia OAuth

en: OAuth Consumer key
pl: Klucz klienta OAuth

en: OAuth Consumer secret
pl: Sekretny klucz klienta OAuth

en: Invalid OAuth token.
pl: Nieprawidłowy kod OAuth.

en: Add Twitter accounts
pl: Dodaj konta Twittera

en: Twitter Settings
pl: Ustawienia Twittera

en: Twitter host
pl: Host Twittera

en: Twitter search
pl: Wyszukiwanie Twittera
