Twitter (7.x-3.2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: User
nn: Brukar

en: Never
nn: Aldri

en: Location
nn: Stad

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Account
nn: Konto
