Twitter (7.x-3.3) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Account
se: konto
