Twitter (7.x-3.0-beta3) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: error
az: səhv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Never
az: Heç vaxt

en: Location
az: Məkan

en: Source
az: Mənbə
