Twitter (7.x-3.3) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Private
ur: نجی

en: Description
ur: وضاحت

en: error
ur: نقص

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Message
ur: پیغام

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: User
ur: صارف
