Twitter (7.x-4.0) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Message
bn: বার্তা

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: URL
bn: ইউআরএল

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Location
bn: অবস্থান

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: Account
bn: এ্যাকাউন্ট
