Twitter (7.x-4.1) - en to lv translation catalogue (86 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Private
lv: Privāts

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Post
lv: Ieraksts

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Never
lv: Nekad

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Message text
lv: Ziņojuma teksts

en: Callback URL
lv: Atzvanes URL

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Last refresh
lv: Pēdējā atsvaidzināšana

en: Source
lv: Avots

en: Installed
lv: Instalēts

en: Created time
lv: Izveidošanas laiks

en: Account
lv: Konts

en: Login name
lv: Lietotājvārds

en: Followers
lv: Sekotāji

en: Import and display the Twitter statuses of site users who have entered their Twitter account information.
lv: Importēt un rādīt vietnes lietotāju, kuri ir ievadījuši Twitter konta infomāciju, Twitter statusus.

en: Delete old statuses
lv: Dzēst vecus statusus

en: The given text will be posted to twitter.com. You can use !url, !url-alias, !tinyurl, !title, and !user as replacement text.
lv: Norādītais teksts tiks publicēts twitter.com. Kā aizstājējtekstus tu vari izmantot !url, !url-alias, !tinyurl, !title un !user.

en: Add account
lv: Pievienot kontu

en: Twitter message
lv: Twitter ziņojums

en: Twitter status messages.
lv: Twitter statusa ziņojums.

en: The ID of the Twitter status message.
lv: Twitter statusa ziņojuma ID.

en: The time the Twitter message was posted.
lv: Twitter ziņojuma publicēšanas laiks.

en: The text of the Twitter message.
lv: Twitter ziņojuma saturs.

en: The name of the application that posted the Twitter message.
lv: Lietojumprogrammas nosaukums, kas publicēja Twitter ziņojumu.

en: The full name Twitter account user.
lv: Twitter lietotāja pilns vārds.

en: The description of the Twitter account.
lv: Twitter konta apraksts.

en: The location of the Twitter account.
lv: Twitter konta atrašanās vieta.

en: The number of users following this Twitter account.
lv: Lietotāju skaits, kas seko šim Twitter kontam.

en: Profile image
lv: Profila attēls

en: The image used by the Twitter account.
lv: Twitter konta izmantotais attēls.

en: Protected status
lv: Aizsargāts statuss

en: The UID of the Twitter account.
lv: Twitter lietotāja konta UID.

en: Import status
lv: Importēšanas statuss

en: Whether posts from this Twitter account should be imported automatically.
lv: Vai automātiski jāimportē Twitter konta ieraksti.

en: Post to twitter.com
lv: Publicēt twitter.com

en: Announce this post on Twitter
lv: Paziņot par šo ierakstu Twitter

en: The given text will be posted to twitter.com. You can use !url, !url-alias, !tinyurl, !title and !user as replacement text.
lv: Dotais teksts tiks publicēts twitter.com. Kā aizstājtekstus Iespējams izmantot !url, !url-alias, !tinyurl, !title un !user

en: Successfully posted to Twitter
lv: Veiksmīgi publicēts Twitter

en: Twitter accounts
lv: Twitter konti

en: Adds integration with the Twitter microblogging service.
lv: Pievienot integrāciju ar Twitter mikroblogošanas servisu.

en: Post a message to Twitter
lv: Publicēt ziņojumu Twitter

en: Twitter account name
lv: Twitter lietotājvārds

en: OAuth Settings
lv: OAuth uzstādījumi

en: OAuth Consumer key
lv: OAuth lietotāja atslēga

en: OAuth Consumer secret
lv: OAuth lietotāja slepenā atslēga

en: remove global
lv: noņemt globālumu

en: make global
lv: padarīt globālu

en: Are you sure you want to remove %screen_name from the global accounts?
lv: Vai esi pārliecināts, ka vēlies atcelt %screen_name globālo kontu?

en: This means other users will no longer be allowed to post using this account.
lv: Tas nozīmē, ka citiem lietotājiem turpmāk nebūs iespējams pievienot ierakstus izmantojot šo kontu.

en: Are you sure you want to allow other users to access the %screen_name account?
lv: Vai esi pārliecināts, ka vēlies atļaut citiem lietotājiem piekļūt %screen_name kontam?

en: This will allow other users to post using this account.
lv: Šis atļaus citiem lietotājiem publicēt ierakstus ar šo kontu.

en: Twitter Post
lv: Twitter ieraksts

en: Enables posting to twitter
lv: Iespējo publicēšanu twitter

en: Select sign-in button
lv: Izvēlieties pierakstīšanās pogu

en: Automatically register new users
lv: Automātiski reģistrēt jaunus lietotājus

en: Warning, if you enable this, new user accounts will be created without email addresses.
lv: Uzmanību, ja ieslēgsiet šo, jaunu lietotāju konti tiks izveidoti bez e-pasta adresēm.

en: Sign in with Twitter
lv: Ielogoties ar Twitter

en: The nickname %name is already in use on this site, please register below with a new nick name, or @login to continue.
lv: Šajā vietnē lietotājvārds %name jau tiek izmantots, lūdzu reģistrējies zemāk ar citu lietotājvārdu vai @login, lai turpinātu.

en: Sign-in
lv: Pierakstīšanās

en: Twitter Signin
lv: Twitter pierakstīšanās

en: To enable OAuth based access for twitter, you must <a href="@url">register your application</a> with Twitter and add the provided keys here.
lv: Lai ieslēgtu OAuth pieeju twitter, nepieciešams <a href="@url">reģistrēt lietojumprogrammu</a> Twitter un šeit ievadīt iegūtās atslēgas.

en: Add Twitter accounts
lv: Pievienot Twitter kontus

en: Use the site global Twitter account
lv: Izmantot globālo Twitter kontu

en: Twitter status message ID
lv: Twitter statusa ziņojuma ID

en: The Twitter account settings were updated.
lv: Twitter konta iestatījumi tika atjaunoti.

en: The content of the tweet.
lv: Sīkziņas saturs.

en: Text to check
lv: Pārbaudāmais teksts

en: Text is under 140 characters
lv: Tekts nepārsniedz 140 rakstzīmes

en: Returns TRUE if the length of the text is 140 or less.
lv: Atgriež TRUE, ja teksta garums ir 140 vai mazāk rakstzīmes.

en: Please log in or register to relate your Twitter account with a user.
lv: Lūdzu pieslēdzieties vai reģistrējieties, lai sasaistītu Twitter kontu ar lietotāju.

en: You have related a Twitter account with your user. Next time you can sign in with Twitter.
lv: Jūs esat sasaistījis Twitter kontu ar lietotāju. Nāmreiz, lai pieslēgtos, variet izmantot Twitter.

en: Twitter Settings
lv: Twitter iestatījumi

en: Twitter search
lv: Twitter meklēšana

en: The connection to Twitter failed. Please try again.
lv: Neizdevās izveidot savienojumu ar Twitter. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.
