Twitter (7.x-4.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Message
ta: தகவல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: User
ta: பயனாளர்

en: Post
ta: அஞ்சல்

en: Location
ta: இடம்
