Twitter (7.x-5.4) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Post
bo: སྤེལ་པ།

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: %time ago
bo: %time་འགོལ་ཟིན།

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Source
bo: ཁུངས

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས
