Twitter (7.x-5.6) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Post
dz: གནས་བསྐྱོད།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
