Twitter (7.x-5.7) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Private
be: Прыватны

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: URL
be: Спасылка

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Post
be: Допіс

en: Never
be: Ніколі

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Message text
be: Тэкст паведамлення

en: %time ago
be: %time таму

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Source
be: Крыніца

en: Account
be: Акаўнт

en: Announce this post on Twitter
be: Анонс у Twitter
