Twitter (7.x-5.8) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: %time ago
ga: %time ó shin

en: Full name
ga: Ainm iomlán
