Twitter (7.x-5.9) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Image size
af: Beeldgrootte

en: Delete
af: Vee uit

en: Private
af: Privaat

en: Description
af: Beskrywing

en: error
af: fout

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Post
af: Posstuk

en: Never
af: Nooit

en: Location
af: Ligging

en: %time ago
af: %time gelede

en: Source
af: Bron

en: Reply
af: Beantwoord

en: Account
af: Rekening
