Twitter (7.x-5.9) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Image size
et: Pildi suurus

en: Delete
et: Kustuta

en: Private
et: Privaatne

en: Description
et: Kirjeldus

en: error
et: veateade

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Post
et: Postitus

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Sender
et: Saatja

en: Location
et: Asukoht

en: Message text
et: Sõnumi tekst

en: %time ago
et: %time tagasi

en: Medium
et: Keskmine

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Full name
et: Täisnimi

en: Source
et: Allikas

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Alignment
et: Joondus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Missing
et: Puudub

en: Form
et: Vorm

en: Global
et: Globaalne

en: Reply
et: Vasta

en: Account
et: Konto

en: Post to Twitter
et: Postita twitteri

en: Cannot use %author token in this context.
et: Märgendit %author ei saa selles kontekstis kasutada.
