Twitter (7.x-5.9) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Image size
gl: Tamaño da imaxe

en: Delete
gl: Borrar

en: Private
gl: Privado

en: Description
gl: Descrición

en: error
gl: erro

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Post
gl: Entrada

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Never
gl: Nunca

en: Location
gl: Localización

en: Message text
gl: Texto da mensaxe

en: %time ago
gl: hai %time

en: Medium
gl: Medio

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Full name
gl: Nome completo

en: Source
gl: Orixe

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Missing
gl: Perdido

en: Form
gl: Formulario

en: Reply
gl: Responder

en: Account
gl: Conta

en: Default format string
gl: Cadea de formato predeterminada

en: Profile URL
gl: URL do perfil

en: Cannot use %author token in this context.
gl: O token %author non pode ser usado en este contexto.

en: Configured
gl: Configurado
