Twitter (7.x-5.9) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Image size
gu: છબીનું માપ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Private
gu: ખાનગી

en: Description
gu: વર્ણન

en: error
gu: ભુલ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Never
gu: કદી નહી

en: Location
gu: સ્થાન

en: %time ago
gu: %time પહેલા

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Reply
gu: જવાબ

en: Account
gu: ખાતુ
