Twitter (7.x-5.9) - en to he translation catalogue (43 entries)

en: Image size
he: גודל התמונה

en: Delete
he: מחיקה

en: Private
he: פרטי

en: Description
he: תיאור

en: error
he: שגיאות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: URL
he: כתובת URL

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Post
he: הודעה

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Never
he: לעולם

en: Sender
he: שולח

en: Location
he: מיקום

en: %time ago
he: לפני %time

en: Medium
he: בינוני

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Full name
he: שם מלא

en: Last refresh
he: רענון אחרון

en: Source
he: מקור

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Alignment
he: יישור

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Missing
he: חסר

en: Form
he: טופס

en: Global
he: כללי

en: Reply
he: השב

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
he: מומלץ להעדיף תבניות הכוללות טקסט גולמי (raw) בכדי להמנע מבעיות הקשורות ב-HTML!

en: Account
he: חשבון

en: Twitter
he: טוויטר

en: Profile URL
he: כתובת URL של הפרופיל

en: Follow
he: מעקב

en: Cannot use %author token in this context.
he: לא ניתן להשתמש באסימון %auther בהקשר זה.

en: twitter
he: טוויטר
