Twitter (7.x-5.9) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Image size
hr: Veličina slike

en: Delete
hr: Ukloni

en: Private
hr: Privatno

en: Description
hr: Opis

en: error
hr: greška

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Post
hr: Članak (Post)

en: Never
hr: Nikada

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Location
hr: Lokacija

en: %time ago
hr: prije %time

en: Medium
hr: Srednji

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Full name
hr: Puno ime

en: Source
hr: Izvor

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Global
hr: Opće

en: Reply
hr: Odgovor

en: Account
hr: Račun

en: Cannot use %author token in this context.
hr: Ne može se koristiti niz %author u ovom kontekstu.
