Twitter (7.x-5.9) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Account
lo: ບັນຊີ
