Twitter (7.x-5.9) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Image size
mg: Haben'ny sary

en: Delete
mg: Fafaina

en: Description
mg: Andinindininy

en: error
mg: hadisoana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Medium
mg: Antonony

en: Source
mg: Loharano

en: Account
mg: Kaonty
