Twitter (7.x-5.9) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: Image size
mr: छायाचित्राचा आकार

en: Delete
mr: मिटवा

en: Private
mr: खाजगी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: error
mr: तृटी

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Message
mr: संदेश

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Center
mr: मध्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Post
mr: लेख

en: Node types
mr: धाग्याचे प्रकार

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Sender
mr: पाठवणारा

en: Location
mr: स्थळ

en: %time ago
mr: %time पूर्वी

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा

en: Reply
mr: प्रतिसाद

en: Account
mr: खाते
