Twitter (7.x-5.9) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: %time ago
my: လွန်ခဲ့သည့် %time က

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Reply
my: ပြန်စာ
