Twitter (7.x-5.9) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Image size
oc: Talha de l'imatge

en: Delete
oc: Suprimir

en: Private
oc: Privat

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Message
oc: Messatge

en: Image
oc: Imatge

en: Center
oc: Centre

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Post
oc: Postar

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: Never
oc: Pas jamai

en: Location
oc: Emplaçament

en: %time ago
oc: I a %time

en: Medium
oc: Mejan

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Full name
oc: Nom complet

en: Source
oc: Font

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Alignment
oc: Alinhament

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Missing
oc: Mancant

en: Form
oc: Formulari

en: Reply
oc: Respondre

en: Account
oc: Compte

en: Profile URL
oc: URL de perfil
