Twitter (7.x-5.9) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Image size
ug: رەسىم چوڭ-كىچىكلىكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Private
ug: شەخسىي

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس

en: Location
ug: ئورنى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Source
ug: مەنبە

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Reply
ug: جاۋاب
