Twitter (7.x-5.9) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Image size
ar: حجم الصورة

en: Delete
ar: حذف

en: Private
ar: خاص

en: Description
ar: الوصف

en: error
ar: خطأ

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Message
ar: الرسالة

en: Image
ar: الصورة

en: Center
ar: المركز

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: URL
ar: العنوان URL

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Post
ar: المحتوى

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Never
ar: أبدا

en: Location
ar: الموضع

en: %time ago
ar: منذ %time

en: Medium
ar: متوسط

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Source
ar: المصدر

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Alignment
ar: المحاذاة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Missing
ar: مفقود

en: Form
ar: النموذج

en: Global
ar: عالمي

en: Reply
ar: رد

en: Account
ar: الحساب

en: Cannot use %author token in this context.
ar: لا يمكن استخدام %author في هذا السياق.
