Twitter (7.x-5.9) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: error
ast: fallu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Post
ast: Espublizar

en: Never
ast: Nunca

en: Location
ast: Llugar

en: Medium
ast: Mediu

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
