Twitter (7.x-5.9) - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Image size
eu: Irudiaren tamaina

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Private
eu: Pribatua

en: Description
eu: Azalpena

en: error
eu: errorea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Post
eu: Argitalpena

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Location
eu: Kokalekua

en: %time ago
eu: duela %time

en: Medium
eu: Ertaina

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Full name
eu: Izen osoa

en: Source
eu: Iturburua

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Form
eu: Formularioa

en: Global
eu: Globala

en: Reply
eu: Erantzun

en: Account
eu: Kontua

en: Follow
eu: Jarraitu

en: Post a message to Twitter
eu: Mezua argitaratu Twitter-n.

en: Twitter accounts and settings.
eu: Twitter-ko kontuak eta ezarpenak.

en: Twitter settings.
eu: Twitter-ko ezarpenak.
