Twitter (7.x-5.9) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Image size
fil: Laki ng larawan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: error
fil: mali

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Post
fil: Paskil

en: Medium
fil: Katamtaman

en: Reply
fil: Tugon

en: Account
fil: Akawnt
